DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od 2015 roku głównym akcjonariuszem Echo Investment jest grupa kapitałowa PIMCO-Oaktree-Griffin Real Estate, która należy do najbardziej dynamicznych i aktywnych podmiotów w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

23 lata na rynku
5100 oddanych mieszkań

PROJEKTY MIESZKANIOWE

W Krakowie zrealizowano następujące projekty mieszkaniowe: Apartamenty GO, Bronowicka 42, Dom Pod Pegazem, Dom Pod Słowikiem, Dom Pod Wilgą, Hortus Apartments, Park Avenue Apartments oraz Kościuszki Apartments.

150 tys. zadowolonych klientów
Hortus apartments

PROJEKTY HOTELOWE I BIUROWE

Spółka Echo Investment zrealizowała także zespół hotelowy Novotel-Ibis przy ul. Włóczków, hotel Qubus przy ul. Nadwiślańskiej oraz nowoczesny biurowiec Avatar przy ul. Armii Krajowej.

130 oddanych inwestycji
Dom Pod Wilgą
© 2018 ECHO INVESTMENT S.A.
Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.